Elektronska prijava za upis prvaka

Poštovani roditelji budućih prvaka,

Za upis u prvi razred, za školsku 2018/2019. godinu, prijavu deteta možete obaviti i elektronskim putem. Dovoljno je da u formi popunite tražene podatke i kliknete na dugme "Pošalji". Podatke možete unositi ćirilicom ili latinicom uz korišćenje naših latiničnih slova. Nakon što uspešno pošaljete prijavu, kontaktiraćemo vas radi dogovora o terminu tzv testiranja.

Detaljne informacije o upisu i potrebnoj dokumentaciji za upis u prvi razred, možete pogledati ovde, a za sva eventualna pitanja možete se obratiti sekretarijatu škole na telefon 011-3640-168 ili mejlom na os.vribnikar@mts.rs.

Polja označena sa * su obavezna i nije moguće poslati formu dok ne budu ispravno popunjena.

Došlo je do greške prilikom prijave. Molimo vas da pokušate ponovo! Hvala na razumevanju.
Prijava je uspešno poslata. Kontaktiraće vas stručni saradnik škole radi dogovora o terminu testiranja. Hvala!