Od male lige do šampiona - srebro za Ribnikarce!

U petak, 9.juna u sportskom centru Dynamic na Dorćolu održano je finale turnira "Od male lige do šampiona" koji su osmislili i realizovali sportski i televizijski kanali Sport klub i Ultra.. Ekipu naše škole činili su: Andrej Batinić, Dunja Paović, Petra Trajković, Lazar Stojanović Miloš Marković iz prvog razreda, Ivana Dubljević, Anika Todorović, Nikola Vitković, Igor Martinović i Stefan Kokoškov iz drugog razreda, Irina MošićKalina SmiljanićVladimir ĐuricaFilip Marinković i Vuk Miholjčić iz trećeg razreda i Ana Maksić, Milica Milutinović, Vuk Stajić, Mihailo Ivošević i Andrej Kostić iz četvrtog razreda. U grupi koju su pored Ribnikara činile ekipe OŠ "Milan Đ. Milićević, OŠ "Rade Drainac" i OŠ "Ivan Goran Kovačić" izborili smo prvo mesto i plasman u finale. Srebrna medalja za naše mlade košarkaške nade izuzetan je uspeh, a ono što dodatno pleni je njihova borbenost - posebno devojčica, timski duh i fer plej! Sportske čestitke ekipi OŠ "Mladost" koja je bila uspešnija u meču za prvo mesto.
U pojedinačnim takmičenjima, Andrej Kostić trijumfovao je na turniru osvojivši zlatnu medalju u driblingu!