Jesenji festival zdravlja

Na poziv “Politike” kao i nekoliko prethodnih godina, učenici naše škole učestvovali su u radionicama i predavanjima na njihovom štandu na XVIII „Jesenjem festivalu zdravlja“.

U četvrtak 4.oktobra učenici 2/1 i 2/3 u pratnji svojih učitelja Davodina i Sabine učestvovali su na radionici „Plesić – antistresić“ koju je osmislila pedijatar dr Mrjana Mićović i posetili druge manifestacije prilagođene njihovom uzrastu. Istog dana, učenici 4/2 sa učiteljicom Violetom bili su na radionici „Koraci za ukazivanje prve pomoći – kako pružiti pomoć drugu“ koju je realizovala dr Ivana Stefanović.

U petak 5. Oktobra, učenici 5/1 i 5/3 sa  odeljenjskim starešinama Jovanom Miloševićem i Brankom Mandić prisustvovali su tribina za đake "Zavisnost od socijalnih mreža i igrica" koju je održala dr Milica Ristić psihoterapeut.

Zahvaljujemo se našim saradnicima iz Politike što su nam i ove godine omogućili da proširimo svoja znannja i veštine i razvijamo odgovoran odnos  prema zdravlju!