Humanitarni bazar Učeničkog parlamenta

Na inicijativu i u organizaciji Učeničkog parlamenta i koordinatora Jelene Vujičić, učenici naše škole organizovali su prodajni humanitarni bazar svojih likovnih radova i rukotvorina u petak 5.oktobra na Cvetnom trgu. Prihod ostvaren ovom akcijom namenjen je za pomoć deci oboleloj od raka. Učeničke radove mlađih razreda uz pomoć učitelja sakupila je Nada Gligorijević, prof. Francuskog jezika, koordinator organizacije Deca Vračara za našu školu, dok su za radove starijih učenika bile zadužene profesorke likovne kulture Jelena Vojnović i Branka Mandić. Pomoć u realizaciji stigla je i od strane Divne Vukić, profeske fizičkog vaspitanja.

Zahvaljujemo se našim sugrađanima na odazivu  akciji kojom smo obeležiči ovogodišnju Dečju nedelju!