Predstavljanje knjiga Izdavačke kuće 'Odiseja'

Odeljenja 3/1, 3/3, 4/1, 4/3, 2/2 i 2/6 su u utorak, 11.12.2018. godine sa svojim odeljenjskim starešinama prisustvovali predstavljanju knjiga Izdavačke kuće "Odiseja" u školskoj biblioteci. Gospodin Aleksandar Gubaš im je na zanimljiv način predstavio najnovije Odisejino izdanje, Kućica na drvetu Bjanke Picorno o avanturama devojčice Aglaje i njene odrasle (a pomalo detinjaste) drugarice Bjanke, koje žive u kućici na drvetu, sa mačkom koja govori, bebama koje mjauču, psom koji svira flautu, krilatom kerušom i namćorastim komšijom... Predstavio im je i knjige Rakun koji je hteo da opere ceo svet Ištvana Lakatoša, Doktor Proktor i velika krađa zlataDžukac KucovEma i TeslaKad sat otkuca trinaestZačarana učionica...

Predstavljena i izabrana Odisejina izdanja učenici mogu da pogledaju u školskoj biblioteci od 11.12.2018. do 31.1.2019. godine na Novogodišnjoj prodajnoj izložbi knjiga.