Poseta učitelja i vaspitača iz Roterdama

U ponedeljak, 21. januara, grupa učitelja i vaspitača iz Roterdama, koji u Beogradu borave kao gosti Učiteljskog fakulteta, posetili su našu školu kako bi se neposredno upoznali sa našim obrazovnim sistemom ranoškolskog uzrasta. Osim razgovora sa kolegama i direktorkom, prisustvovali su i časovima fizičkog vaspitanja u odeljenjima 4/2 i 4/4, francuskog u 2/2, matematike u 2/6 i prirode i društva u 3/6. Posebno oduševljenje kod naših gostiju izazvali su panoi iz projekta četvrtaka „Putujemo Evropom“ među kojima su pronašli i pano Holandije. Interesovanje gostiju izazvao je i naš pano zvezda ispred kojih su poželeli da naprave zajedničku fotografiju. Dobro raspoloženje i zanimljiva razmena iskustava osnovna su obeležja našeg jednodnevnog druženja sa gostima iz Holandije.