Predstavljanje knjiga Izdavačke kuće 'ProPolis books'

U ponedeljak, 14.10.2019. godine naša gošća je bila gospođa Tanja Lebović Zečević iz Izdavačke kuće "ProPolis books". Ona je učenicima 3/3, 4/1 i 4/3 predstavila najnovija izdanja ove izdavačke kuće. Trećaci i četvrtaci su uživali u predstavljanju najnovije knjige popularnog Dejvida Valijamsa, Ledeno čudovište. Dejvid Valijams priča istovremeno dirljivu i urnebesno zabavnu priču o prijateljstvu. O tome da postoje ljudi koji će sa drugima poći na kraj sveta, ne pitajući za razloge. Iako je čitava priča izmišljena, ona donosi zanimljive činjenice o britanskoj istoriji s kraja XIX veka, kao i prirodnjačke zanimljivosti o runastim mamutima. Ovo je priča o tome kako istinski heroji nisu samo oni koji nose plašt. Ponekad mogu samo biti preobučeni u najboljeg prijatelja. Koji će znati da nekog možeš da imaš zauvek samo onda kada ga pustiš da ode. Tu je i trilogija Najgora deca na svetu i njen poslednji nastavak. Da li je...? Trilogija o najgoroj deci na svetu je idealan poklon za svako mamino i tatino čedo… da zna kakvo ne treba da postane. Zatim, Klinac normalac i Klinac normalac i odmetnuti heroji. Nakon velikog uspeha prvog romana Moj brat je superheroj, Tanja nas je upoznala i sa novom avanturom, Moja nastavnica je vanzemaljac. Priča o borbi dobra i zla se nastavlja. Sa ne baš uvek jasnom slikom ko je u priči dobar, a ko ne, jer se okolnosti menjaju.
Zahvaljujemo Tanji na divnom druženju i korisnim savetima, a knjige ProPolis booksa možete pogledati i kupiti ako želite u školskoj biblioteci na predsajamskoj prodajnoj izložbi knjiga, tokom oktobra, Meseca knjige.