'Brzinom do zvezda'

U organizaciji GO Vračar i Atletskog saveza Srbije u sredu, 30.oktobra u našoj školi održano je Opštinsko takmičenje u trci na 30 metara "Brzinom do zvezda"za učenike trećeg i četvrtog razreda vračarskih osnovnih škola. Nakon što su se zagrevanjem pripremali za trku, učenici su pažljivo saslušali najznačajnija uputstva bezbedne upotrebe interneta, a onda kroz dva kruga kvalifikacija naši gosti iz Atletskog saveza Srbije odabrali su najbrže da nastupaju za vračarski tim na takmičenju u Kombank areni. Iz naše škole plasman u opštinsku reprezentaciju devojčica izborile su Jovana Nikolašev 4/2 i Dunja Paović 4/4, a u reprezentaciju dečaka ušli su Jug Pešić 4/2 i Relja Banker 4/6 koji je i kapiten opštinske reperezentacije.