Školska ambulanta

Dragi prvaci,
Dobrodošli! Želimo vam da budete dobri đaci i dobri drugovi! I jedno i drugo se uči. Nije uvek lako, ali je sjajno kada se u tome uspe.
Tu smo da vam pomognemo da vam oguljeno koleno lakše zaraste, čvoruga na glavi brže prođe, bol u stomaku nestane, a suze da zameni osmeh. Nije lako biti dete, ali je sjajno! A i manje je bolno kada smo zajedno!
Voli vas vaša doktorka Vera Zeljić

Ambulanta se nalazi na ulazu škole iz ulice Kralja Milutina i deli predvorje sa ulaznim hodnikom. U sklopu ambulante su čekaonica i dve ordinacije: pedijatrijska i stomatološka.

Pedijatrijska ambulanta

Radno vreme pedijatrijske ambulante Doma zdravlja „Vračar“ u prostorijama OOŠ „Vladislav Ribnikar“ je od 7:00 do 13:30 časova.
U ambulanti rade dr Vera Zeljić i medicinska sestra Miljojka Popović.
Broj telefona školske ambulante je 3640-165. Vikendom i praznicima svi pregledi se obavljaju u Domu zdravlja "Vračar", u dežurnoj ambulanti na I spratu (tel. 3402-549, 3402-548).

Stomatološka ordinacija:

I, III, V, VII, IX, XI mesec
pre podne: utorak, četvrtak
posle podne: ponedeljak sreda petak

II, IV, VI, VIII, X, XII mesec
pre podne: ponedeljak sreda petak
posle podne: utorak četvrtak

dr Verica Zeljić,