Vesti i obaveštenja

30Maj2018

Druga nagrada na Arhimedesovom matematičkom turniru

Na tradicionalnom Arhimedesovom matematičkom turniru, koji je održan (po 44. put)  u Beogradu 12. maja 2018. godine, naša škola osvojila je II nagradu. Učenici su se takmičili i pojedinačno i ekipno. Ekipu su činili Marko Orlić 4/2(III nagrada), Luka Petrović 5/2, Miloš Atanacković 6/1 (III nagrada), Ana Sibinović 7/1 (III nagrada) i Luka Barović 8/6 (III nagrada).

Ova olimpijada znanja bila je pravi matematički praznik u Beogradu, kao i prethodnih godina  i jedno je od najmasovnijih i najkvalitenijih takmičenja na republičkom nivou.

Svečana podela priznanja (nagrada, pohvala i dr.) obaviće se na svečanosti 02.06.2018. godine (subota) u 12 sati u svečanoj sali Učiteljskog fakulteta u Beogradu, Kraljice Natalije 43.

Čestitamo našim učenicima i njihovim nastavnicama Jelici, Radi, Maji i Vesni, koji nastavljaju tradiciju uspeha na ovom prestižnom  turniru!!!!

« Povratak na vesti