Vesti i obaveštenja

01Avg2018

Važno obaveštenje o udžbenicima

Za školsku 2018/19.godinu izmenjeni su samo udžbenici za prvi i peti razred. Za ostale razrede i dalje će se koristiti udžbenici izabrani prošle školske godine. U skladu sa Zakonom o udžbenicima, izabrane liste će se sukcesivno menjati kako bude menjan i nastavni program.

Zbog specifičnosti nastave francuskog jezika, škola koristi francuske udžbenike. Stručno veće francuskog jezika uz saglasnost Saveta roditelja izabralo je novu metodu koja će se sukcesivno uvoditi u nastavu počev od petog razreda. Udžbenik iz kompleta te metode primenjivaće se ove godine i u osmom razredu - Adosphère 4, udžbenik i radna sveska, autori Fabienne Gallon, Katia Grau i Catherine Macquart-Martin, izdavač Hachette, jer se dosadašnji udžbenik više ne štampa i nema ga u prodaji ni u Francuskoj.

« Povratak na vesti