Vesti i obaveštenja

31Mar2020

Upis prvaka

Poštovani roditelji naših budućih đaka prvaka,

upis u prvi razred ove godine realizovaće se putem portala www.euprava.gov.rs na naprednoj usluzi „Iskazivanje interesovanja za upis u osnovnu školu“, kojom se evidentira vaša zainteresovanost za upis deteta u našu školu. O daljim upisnim procedurama obaveštavaćemo vas preko kontakta koji budete uneli u aplikaciju. Rokove daljih procedura propisaće Ministarstvo prosvete, nauke i tehnološkog razvoja u skladu sa epidemiološkom situacijom.

Roditelji koji su svoju decu već prijavili za upis u našu školu preko aplikacije na našem sajtu ili lično, ne moraju da popunjavaju prijavu na portalu, već će to učiniti naše službe. Sva dodatna pitanja možete nam uputiti preko elektronske adrese os.vribnikar@mts.rs ili na telefone 011/3640166 i 011/3640168 od 10 do 12. Kontakt osoba: Direktor škole.

Kao nikada do sada radujemo se dolasku novih prvaka na testiranje, jer će to osim radosti koju njihov dolazak u školu uvek nosi, biti i radost završetka strašne epidemije!

Zdravi nam i veseli bili!

« Povratak na vesti