Честитка Solenn Anquetin и Alice Taleb

У периоду од 19.2. до 1.3.2024. године у нашој школи су боравиле стажисткиње из Гренобла, Solenn Anquetin и Alice Taleb.  У оквиру сарадње са Универзитетом из Гренобла, стажисткиње су присуствовале часовима и размениле идеје са колегама, а деци дале прилику да се упознају са француском традицијом и културом. У знак захвалности и жеље за даљом сарадњом, упутиле су целом колективу ову честитку.

„Захваљујемо целој екипи из ООШ „Владислав Рибникар“ на пријему у школи током ове две седмице. Враћамо се у Француску са прегршт открића, идеја и енергије. Надамо се да ће наш боравак дати допринос вашим ученицима. Желимо вам да наставите да будете тако инспиративни и истрајни у овим тешким тренуцима. Бићемо веома срећнe да вас видимо у Француској!“

Alice et Solenn

cestitka Alice et Solenn